/תנאי שימוש באתר terapeak.esell.co.il
תנאי שימוש באתר terapeak.esell.co.il 2017-11-21T22:31:27+00:00

תנאי שימוש באתר “terapeak.esell.co.il”.

1. אתר “terapeak.esell.co.il” (להלן “האתר”) הוא אתר המשתמש כאתר (“מידע”) ייצוגי עבור “terapeak.esell.co.il” והנכם מוזמנים לקחת בו חלק בכפוף להסכמתכם לתנאי השימוש אשר יפורטו להלן ומדיניות הפרטיות. האתר מופעל על ידי eGlobe שיווק ומסחר באינטרנט.
2. האתר הינו אתר מידע ישראלי, הנמצא ב”תכנית שותפים” עם אתר terapeak.com אך אינו נציגות רשמית של terapeak.com בישראל. משמעות “תכנית שותפים” היא שהאתר מקבל עמלה מ-terpeak.com עבור גולשים הנרשמים בתשלום לאתר terapeak.com אך אינו צד בין ההתקשרות בין הגולשים לבין terapeak.com.
3. חלק מהתכנים תורגמו מאנגלית לעברית מאתר terapeak.com. האתר אינו אחראי לטיב המידע המסופק והשימוש בו על אחריותכם בלבד.
4. בשימוש באתר ומעבר לאתר terapeak.com אתם מאשרים כי לא יהיו לכם כל טענות לגבי השירותים שיסופקו לכם באתר terapeak.com, לרבות טיב השירותים, המחירים, החיובים או כל עניין הקשור ל-terapeak.com.
5. הנהלת האתר עושה מאמצים רבים להפיק חומרים מקוריים וכן לתרגם תכנים מאתר terapeak.com. האתר לא מתחייב להיקף החומרים והמידע שיסופקו.
6. בנוסף השימוש באתר זה על כל תכניו והשירותים המוצעים בו, הורדות של קבצים, מדיה כגון תמונות וסרטונים והתכנים השונים המוצעים לקהל המבקרים עשויים להשתנות מעת לעת או בהתאם לסוג התוכן.
7. הנהלת האתר שומרת לעצמה הזכות לעדכן את תנאי השימוש המוצגים להלן מעת לעת וללא התראה או אזכור מיוחד בערוצי האתר השונים.

קניין רוחני

8. האתר כמו גם כל המידע שבו לרבות עיצוב האתר, קוד האתר, קבצי מדיה לרבות גרפיקות, סרטונים, תמונות, טקסטים, קבצים המוצעים להורדה וכל חומר אחר אשר מוצג באתר שייכים במלואם לאתר הנ”ל ומהווים קניין רוחני בלעדי של אתר “terapeak.esell.co.il” ואין לעשות בהם שימוש ללא אישור כתוב מראש מאתר “terapeak.esell.co.il”.
9. בנוסף אין להפיץ, להעתיק, לשכפל, לפרסם, לחקות או לעבד פיסות קוד, גרפיקות, סרטונים, סימנים מסחריים או כל מדיה ותוכן אחר מבלי שיש ברשותכם אישור כתוב מראש.

תוכן האתר

10. אנו שואפים לספק לכם את המידע המוצג באתר ללא הפרעות אך יתכנו בשל שיקולים טכניים, תקלות צד ג או אחרים, הפרעות בזמינות האתר. ולכן איננו יכולים להתחייב כי האתר יהיה זמין לכם בכל עת ולא יינתן כל פיצוי כספי או אחר בשל הפסקת השירות / הורדת האתר.
11. קישורים לאתר חיצוניים אינם מהווים ערובה כי מדובר באתרים בטוחים, איכותיים או אמינים וביקור בהם נעשה על דעתכם האישית בלבד ונמצאים בתחום האחריות הבלעדי של המשתמש באתר.
12. התכנים המוצעים באתר הינם בבעלותם הבלעדית של “terapeak.esell.co.il” ואין לעשות בהם שימוש אשר נועד את האמור בתקנון זה (ראה סעיף 3) למעט במקרים בהם צוין אחרת או במקרים בהם צוין כי זכויות היוצרים שייכים לגוף חיצוני. במקרים אלו יש לבדוק מהם תנאי השימוש בקישור המצורף ולפעול על פי המצוין באתר החיצוני לו שייכים התכנים.

ניהול משתמשים ומבקרים באתר

13. הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות לחסום כל משתמש ובין אם על ידי חסימת כתובת הIP של המחשב שלו, כתובת הMACID של המחשב שלו או אפילו בהתאם למדינת המוצא ללא צורך לספק תירוץ אשר מקובל על הגולש.
14. צוות האתר / הנהלת האתר יעשה כל שביכולתו להגן על פרטי המשתמשים הרשומים באתר / מנויים הרשומים באתר. במקרים בהם יעלה בידיו של צד שלישי להשיג גישה למידע מוסכם בזאת כי לגולשים, משתמשים וחברים באתר לא תהה כל תביעה, טענה או דרישה כלפי צוות האתר “terapeak.esell.co.il”.

גילוי נאות

15. באתר זה עשוי לעשות שימוש בקבצי קוקיז (במיוחד עבור משתמשים רשומים ומנויים) ובממשקי סטטיסטיקה פנימיים בכדי לשמור תיעוד סטטיסטי אנונימי של גולשים וניתוח תנועת הגולש/ים, הרגלי גלישה באתר וניתוח קליקים וזמן שהייה.
16. בכל העת ולבד מאשר גולשים המחוברים לאתר המידע הנשמר הוא אנונימי לחלוטין ואין בו את שם הגולש או כל פרט מזהה אחר.
17. השימוש באתר כפוף למדיניות הפרטיות של האתר ושימוש בו מהווה הסכמה לתנאיו.

איזור שיפוט

18. בעת שאתם עושים שימוש באתר ובמקרה בו התגלעה כל מחולקת אתם מסכימים להלן כי האמור לעיל נמצא תחת סמכות השיפוט הבלעדי של החוק הישראלי תוך שימוש במערכת בתי המשפט הישראליים בלבד במחוז תל אביב.