מדוע מוכרים חדשים ומוכרים ותיקים בצמיחה צריכים למכור ב-eBay.

למכור ב-eBay – כל הסיבות מדוע עליכם כמוכרים באינטרנט לשקול ברצינות

eBay נמצאת בצמיחה מדהימה, אך עדיין ישנם מוכרים רבים שלמרות שיכולים להרוויח מכך רבות, מעולם לא מכרו ב-eBay. העניין הוא, ש-eBay קיימת כבר המון זמן; החברה נוסדה ב-1995, אחת החברות הראשונות שעסקו במסחר באינטרנט, והיחידה שהצליחה להשאר ולצמוח. דווקא מהסיבה הזו ישנם מוכרים שנמנעו למכור ב-eBay כי חשבו שזירת המכירה הזו אולי אינה עדכנית ואטרקטיבית, מה שלגמרי לא נכון.

הנה מה שאינכם יודעים על eBay כיום, ומדוע, אם אתם מוכרים שמעוניינים להצמיח את העסק שלכם, eBay היא המפתח הנכון לצמיחתכם.

eBay היא ההזדמנות הגדולה ביותר של מוכרים עצמאיים

ל- eBay יש בסיס קונים עצום ומגוון, עם 170 מיליון קונים פעילים על פני עשרות שווקים ברחבי העולם. בתור אחת משני הענקים המובילים במסחר האלקטרוני, eBay שמרה על חשיבותה על פני כמעט שלושה עשורים של פעילות.

מכירה וקניה באיביי
היום eBay מתגאה במאות מיליוני קונים פעילים ברחבי העולם וצמיחה מדהימה במכירות דרך סמרטפונים
© Mohamed Ahmed Soliman / Dreamstime

היום, eBay היא אחת מקומץ חברות המניעות את המסחר סלולרי, עם כמעט 400 מיליון הורדות של האפליקציה שלה, ומתגאה ברמות מעורבות גבוהות בהרבה מאלו של רוב פלטפורמות המסחר האלקטרוני האחרות – כולל שווקי בוטיק עם לקוחות מחויבים ונאמנים.

תפיסות שגויות קיימות בקרב חלק מהציבור שלא חווה קניה ב-eBay, ש-eBay משרתת קהל של אספנים, משווקים של מוצרי יד שנייה, ומוצרים משומשים. הדבר כמובן שגוי. למעשה לאורך ההיסטוריה שלה, eBay היוותה המנוע העיקרי בהתפתחות המסחר האלקטרוני  ברחבי העולם.

מכירת באינטרנט אבל לא ב- eBay זה כמו להיות רופא שרק מקבל חולים יום בשבוע, או בעל חנות שפותח פעם בשבוע. העסק שלכם עשוי, או עשוי שלא להיות בסדר, אבל אתם משאירים המון הזדמנויות על השולחן.

מוכרים ב-eBay מציעים בעיקר מוצרים חדשים במחיר קבוע (Fixed-Price)

בעוד eBay אולי התחילה כפלטפורמת מכירות פומביות באינטרנט, היא התפתחה עם שאר המסחר האלקטרוני, ולעתים הייתה בין קומץ של חברות המניעות את אבולוציית המסחר באינטרנט.

מעל 80 אחוזים מהמוצרים שנמכרו ב- eBay הם חדשים, לא בשימוש – למרות שהעובדה ש-eBay היא המקום הטוב ביותר למכור מוצרים משומשים על הפלנטה יכולה להאפיל על עובדה זו. עם זאת, מעל 85 אחוזים של נפח המסחר ב-eBay מונע על ידי מכירות במחיר קבוע (כלומר, לא מכירה פומבית).

בשילוב עם ההנהגה שלה בתחום המסחר הנייד, זה הופקך את eBay לשוק שהקונים המקוונים של היום שמחים לאמץ. כמו חנות מקוונת קמעונאית, eBay מציעה מוצרים חדשים במחירים ברורים לרכישה מיידית, יותר משני שלישים של המכירות כוללות משלוח בחינם.

הדימוי של eBay כבית מכירות פומביות משוכלל ביותר מושרש בהיסטוריה המוקדמת של המסחר האלקטרוני (היסטוריה ש-eBay אחראית במידה רבה ליצירתה, אבל פשוט אינה משקפת את eBay של היום).

eBay מציעה יתרונות ייחודיים תוך מזעור הסיכון

מעמדו של eBay כשוק העיקרי שמתקתק קונים לרכישות באלפי קטגוריות לא צריך לטשטש את העובדה כי המכירה ב-eBay מציעה יתרונות ייחודיים.

ראשית, eBay היא שוק שמונע ביותר מחיפוש מונחה, שבדרך כלל מאומץ על קונים מובילים ומאפשר להם למצוא בדיוק מה שהם מחפשים מהר מאוד. הרכישה המבוססת על חיפוש מאופשרת על ידי הגמישות ש-eBay מציעה למוכרים. ב-eBay, אתם משתמשים בשמות המוצרים שלכם בכותרות שלכם, בתיאורים שלכם, ובתמונות שלכם – שכולן קשורות באופן בולט אליכם ולהיסטוריית המכירות והביצועים שלכם.

אין שוק גדול אחר המאפשר למוכרים למתג ולבדל את עצמם כל כך מהר, או להשיג רווחים גדולים כל כך בצורה זהירה, מבלי לקחת סיכונים גדולים, מקורי tweaks לחיפוש אופטימיזציה ומצגת.

eBay מאזן את היכולות הללו היטב עם הנחיות הנאכפות בקפידה עבור ביצועי המוכר והתנהגות הקונים, בשילוב עם מערכת הפידבקים האגדית שלה, שכמעט כל כלי המשוב המקוון של היום מחקים אותה. כיום, היתרונות היחסיים על היותם מוכרים באיכות גבוהה גדולים יותר ב- eBay מאשר כמעט בכל מקום אחר.

למכור ב-eBay - גרפים המראים מכירות ב-eBay
בפועל, נתוני מגמה מפורטים, תמחור ונתונים תחרותים מ-eBay זמינים דרך Terapeak, ומאפשרים ל-eBay להתמצב כפלטפורמה הטובה ביותר למוכרים חדשים.

בינתיים, תפיסות מיושנות על התמיכה ב- eBay נסמכות גם על העידן של המסחר האלקטרוני המוקדם, כאשר eBay, כמו חברות רבות אחרות – הסתמכה על הודעות אלקטרוניות כדי לתמוך במשתמשים. בימים אלה, קונים ומוכרים יכולים פשוט להתקשר eBay ולקבל סיוע במהירות.

אופן ההצטרפות כמוכרים ל-eBay, הנתונים הזמינים וכמות ההזדמנויות הם ללא תחרות

זה המקום לתכלס מיידי עבור מוכרים חדשים רבים, כששתי נקודות מפתח הופכים את תחילת המסחר ב-eBay לקליל.

ראשית, חסמי הכניסה נמוכים מאוד. לא תשלמו עמלות מראש, ואין דמי מנוי כדי להתחיל. תוכלו לפרסם את המוצרים שלכם, חדשים או משומים, גם אם הם בהתאמה אישית, בעבודת יד, או נדירים, באמצעות התוכן שלכם, התמונות שלכם, מדיניות המכירות ושיטות המשלוח שלכם – הכל תוך דקות. תוכלו להגיע מכלום למספר המכירות הראשונות שלכם ביום, ללא שקל של השקעה ראשונית.

שנית, וחשוב באותה מידה, אין שום מקבילה ל-Terapeak עבור שווקים מקוונים אחרים. כמוכרים חדשים ב-eBay ומשתמשים ב-Terapeak, תוכלו לראות עד שלוש שנים של היסטוריית מכירות מלאה – מה נמכר, באיזה מחירים, מה שיעורי המכירה, באילו קטגוריות, מהם תנאי ומחירי המשלוח, לפי כמות המוכרים האחרים – ועוד. לחצו למידע על מחקר מוצרים.

הזמינות הקלה של מאות מיליארדי דולרים של נתוני המכירות בפועל, בשילוב עם כל דבר אחר שתואר לעיל הופכת את eBay לבחירה הברורה לכל מי שמעוניין להתחיל, או לגדול, במסחר אלקטרוני.

אם אתם מחפשים לעשות את זה, תפסו את המקום שלכם וגרמו לזה לקרות. הירשמו ל-eBay, ולאחר מכן קבלו גישה ל-Terapeak (עם 7 ימי נסיון). לא תשלמו דבר מראש, וזו כנראה אחת הזדמנויות הטובות ביותר עבור העסק שלכם שעדיין לא יישמתם.

קבלו 7 ימי נסיון כעת

מכרו יותר מוצרים  – במחירים יותר טובים.

2018-04-03T13:42:20+00:00 3 באפריל, 2018|0 Comments